Full Members


Aarskog, Bjørn Eivind   //    bjorn.eivind@exposed.no

Aarthun, Sjur   //    +47 91183861  |  sjur-a@online.no

Aas, Knut   //    knutaas@mac.com

Andersen, John Andreas   //    mail@john-andreas.com

Austad, Aasulv   //    +1-213-595-3770  |  +47-90794583  |  Filmfotograf  |  wolfandredhood@gmail.com

Aasulv Austad startet karrieren sin i NRK hvor han fotograferte over 3...   Les mer »


Bakke, Marianne   //    mail@mariannebakke.com

Bjørtomt, Svein   //    +47 62535800  |  +47 95047145  |  Filmfotograf  |  svein.bjortomt@fabelaktiv.no

Borsheim, Arne   //    +4792262412  |  Filmfotograf  |  ar-bo@online.no

Bratberg, Bjørn Ståle   //    +44 77 86 534 664  |  Filmfotograf  |  mail@bjornbratberg.com

Utdannet ved National Film & Television School i Storbritannia (fe...   Les mer »


Breisnes Runde, Christer   //    +47 476 45 254  |  +47 476 45 254  |  Filmfotograf  |  christer_runde@hotmail.com

Brekne, Jon Anton   //    jon.anton.brekne@nrk.no

Broll, Jørn   //    +47 90061600  |  +47 90061600  |  kryptonmain@me.com

Jørn has worked as a director of photography and HDCAM coordinator/op...   Les mer »


Brøndbo, Karl Erik   //    Filmfotograf/ Director of photography  |  brembu@gmail.com

Byrkjeland, Håvard André   //    +47 402 81 624  |  +47 402 81 624  |  haavard@kameramann.no

Håvard has been working as a Cinematographer on several feature films...   Les mer »


Bødtker, Johan-Fredrik   //    +4792257874  |  +4792257874  |  jfb@jfb.no

Dahlsbakken, Oskar   //    +47 908 12 706  |  Filmfotograf  |  oskar@filmbros.no

Diseth, Thomas E.   //    mail@deluxefilm.no

Doeppert, Jann   //    +49 176 63161 621  |  Filmfotograf  |  info@jann.se

Edelsteen, Martin J   //    +47 993 83425  |  Filmfotograf  |  post@martin-edelsteen.no

Edvardsen, Askild Vik   //    +47-45428664  |  +47-45428664  |  Filmfotograf  |  askild@askild.no

Espevold, Jon Gaute   //    +4791645681  |  jongaute@espevold.com

Flatland, Anders   //    +4790655716  |  Filmfotograf  |  mail@andersflatland.com

Flåto, Magnus   //    +47 45451751  |  Filmfotograf  |  brev@maggaloo.no

Gjerde, Tone   //    tone.gjerde@nrk.no

Go´hjerta, Ragnar   //    +47 452 00908  |  ragnar@gohjerta.no

Everyone of us is creatively outstanding, and all of us have special a...   Les mer »


Grøntvedt, Ole Andreas   //    41454731  |  +47 414 54731  |  Fotograf  |  olegrontvedt@gmail.com

Fotograf siden 2003. Dokumentar, drama, reklame, TV.


Håan, Rolv   //    +47 90019988  |  +47 90019988  |  rolv@haan.no

Halvorsen, Petter Holmern   //    +47 959 34 547  |  +47 959 34 547  |  filmfotograf  |  petter@holmern.no

født 1976 filmfoto på filmskolen 2000-2004 www.holmern.no


Hansen, Janne Karin   //    +47 984 84452  |  janne.k.hansen@gmail.com

Haugen, Roger   //    +47 970 65 893  |  roger@filmfotograf.no

Heitmann, Christine   //    +47 413 30 883  |  Filmfotograf  |  christineheitmann@mac.com

Holand, Maja   //    +47 900 73495  |  majaholand@hotmail.com

Holm, Aslaug   //    +47 23121710 (arbeid)  |  +47 41447534  |  Filmfotograf/regissør  |  aslaug@fenrisfilm.com

Aslaug Holm har film- og medieutdanning ved Høgskolen i Volda. Regiss...   Les mer »


Holm, Per-Yngvar   //    +47 92292980  |  pyholm@online.no

Produksjonserfaring fra mer enn 50 land samt Mt.Everest og Antarktis


Holmenes Fredriksen, John-Erling   //    +47 9964 4548  |  Filmfotograf  |  post@johnerling.no

Hov, Rune   //    22383438  |  91581051  |  Filmfotograf  |  mail@runehov.com

Hærra, Svend Even   //    +47 414 41894  |  DOP and Editor  |  svendeven@gmail.com

Svend Even Hærra has worked as a Director of Photography and editor s...   Les mer »


Ingimundarson, Jakob   //    +47 4522 1842  |  Filmfotograf  |  jakobingason@gmail.com

Karlsen, Håvar   //    havar.karlsen@gmail.com

Kollandsrud, Knut   //    knut-kol@online.no

Lie, Amund   //    90177070  |  Filmfotograf - undervannsopptak  |  amundlie@mac.com

Spesialisert på filming under vann. Undervannshus til RED Epic og RED...   Les mer »


Lien, Bjørn   //    bjorn.lien@nrk.no

Lindbom, Hans Erik   //    herilin@online.no

Lindgren, Janne   //    +47 986 18989  |  +47 986 18989  |  Filmfotograf  |  brev@jannelindgren.com

Loeb, Benjamin   //    Filmfotograf  |  benjamin.loeb@gmail.com

Lotherington, Nils Petter   //    +47 22468988  |  +47 90117576  |  Filmfotograf  |  nplother@online.no

Lundstrøm, Øystein   //    0047 41615863  |  Cinematographer  |  o.lundstrom@gmail.com

Since graduating with distinction from the London Film School, Øystei...   Les mer »


Løkkeberg, Thomas   //    +47 92603134  |  +47 92603134  |  Director of Photography  |  web@thomasfilm.no

Thomas Løkkeberg FNF (Norwegian Society of Cinematographers) is a Di...   Les mer »


Magnæs, Audun G.   //    +47 920 96538  |  Filmfotograf/Director of Photography  |  audun@filmfoto.no

Malme, Hilde   //    + 47 920 911 00  |  + 47 920 911 00  |  cinematographer  |  hi-malme@online.no

hilde malme is a working cinematographer with documenteries, shortfilm...   Les mer »


Mamen, Øystein   //    oysteinmamen@gmil.com

Matzow Gulbrandsen, Marius   //    marius@grovika.com

Midtun, Nils Petter Devold   //    devold@broadpark.no

Myking, Anna   //    004741636763  |  Filmfotograf  |  anna@flimmerfilm.no

Nicolaysen, Odd Reinhardt   //    oddfilm@post.gs

Nodland, Torstein   //    +4740857111  |  torsno@gmail.com

Nybø, Anders   //    +47 909 61 722  |  +47 909 61 722  |  Filmfotograf  |  mail@andersnybo.com

Filmfotograf med bakgrunn i dokumentar. Etterhvert beveget meg mot fik...   Les mer »


Næss, Halvor   //    +4792021644  |  +4792021644  |  Filmfotograf  |  fotoness@online.no

Filmfotograf siden 1960


Otterbeck, Martin   //    +4792850700  |  Film & TV Fotograf  |  martin.otterbeck@gmail.com

Paalgard, Harald G.   //    harpaal@online.no

Poulsson, Nicolay   //    +47 900 44 901  |  +47 900 44 901  |  Filmfotograf  |  mail@nicopoulsson.com

Ramborg, Jens   //    +4790539236  |  Cinematographer  |  jens@ramborg.com

Riise, Hans Kristian   //    41333710  |  41333710  |  Filmfotograf/Director of photography  |  post@hanskristianriise.com

Riise Svenson, Torkel   //    +47 975 44021  |  Filmfotograf  |  torkelsv@gmail.com

Education: Bachelor of fine arts, Cinematography - Norwegian film Scho...   Les mer »


Roestad, Paul Rene   //    +47 920 91 400  |  Filmfotograf  |  laterna@laterna.no

Rosenlund, John Christian   //    0047 926 80 355  |  0047 926 80 355  |  sjefsfotograf  |  jcr@jcr.no

Rønning, Joachim Foss   //    +47 958 66 026  |  Filmfotograf  |  joforo@gmail.com

Joachim is a freelance cinematographer from Oslo, Norway. After gr...   Les mer »


Säfström, Patrik   //    +4790176297  |  Filmfotograf  |  psafstrom@gmail.com

Schreuder Lindløv, Inge   //    +47 986 98888  |  Filmfotograf  |  kraake@icloud.com

Rudolf Steiner School, London International Film School, Amazon Film, ...   Les mer »


Semb, Helge   //    hesemb@broadpark.no

Semec, Cecilie   //    Filmfotograf  |  ceciliesemec@gmail.com

Skallerud, Morten   //    92226498  |  Filmfotograf  |  morten@cameramagica.no

Filmfotograf og kortfilmregissør. Spesialiteter animasjon, timelapse,...   Les mer »


Spalder, Frithjof   //    22 22 88 61  |  Animatør, fotograf, regissør  |  frispa33@gmail.com

Stie, Stein   //    stein@steinstie.com

Sæther, Odd Geir   //    oddgeir@lighthouse.no

Sørdal, Sverre   //    sordalsverre@gmail.com

Thilert, Stian   //    +47 938 97 243  |  Filmfotograf  |  stian@thilert.no

Tønder, Trond   //    92018643  |  trond.tonder@gmail.com

Ulvik Rokseth, Pål   //    paal@paalfilm.no

Vassdal, Kjell   //    kjell.vassdal@online.no

Voldheim, Daniel   //    mail@danielvoldheim.com

Vollan, Tore   //    41513031  |  Filmfotograf  |  tore@torevollan.no

Weston, Matt   //    mattbweston@gmail.com

Wettre, Haakon   //    +47 90649103  |  Film/video fotograf  |  haakon@wettremail.no

Utdannelse; 1 år ved American Film Institute, CA (AFI), Brooks Instit...   Les mer »


Øgaard, Philip   //    phire-o@online.no

Sponsorer