Assosiate Members


Almenning, Tommy   //    +47 402 14781  |  +47 402 14781  |  B-fotograf / Focus Puller  |  tommyalmenning@gmail.com

Astrup, Kjetil Chamorel   //    +47 91 81 42 44  |  Undervanns Filmfotograf  |  post@bluemedia.no

Spesialisert Hydroflex undervanns operatør, tilpasset Arri, RED, Sony...   Les mer »


Bergheim, Vegard   //    vbergheim@gmail.com

Bevan, Jonathan   //    97177141  |  b-foto  |  jonathan@nerdfactory.no

Bremdral, Nils Eilif   //    nilsbremdal@gmail.com

Curran, Charlie   //    90532819  |  b-foto  |  chascurran@hotmail.com

Engelsen, Kristian   //    post@kristianengelsen.no

Ersvik, Hans Jørgen   //    hjersvik@gmail.com

Finnseth, Hilde   //    hilde.finnseth@gmail.com

Gjelsten, Espen   //    +47 472 87 563  |  Filmfotograf  |  espen@fuglefjellet.no

Grape, Bård   //    +4791120054  |  Filmfotograf  |  grapefilm@gmail.com

Grindheim, Kristoffer   //    kgheim@gmail.com

Groven, Gunleik   //    gunleikgroven@gmail.com

Hasli, Åsmund   //    98841718  |  Filmfotograf  |  asmundhasli@gmail.com

Utdannet filmfotograf fra Den norske Filmskolen.


Hereid, Anders   //    +47 90864432  |  +47 90864432  |  Fotograf  |  anders@andershereid.com

Holst Aagård, Eirik   //    +47 905 97293  |  B-fotograf / Focus Puller  |  eirix@getmail.no

Kepinski, Mikolaj   //    mikolaj@kepinski.com

Klyve, Ingeborg   //    B-fotograf  |  iklyve@gmail.com

Knudsen, Viggo   //    knudsen.viggo@gmail.com

Kyvik, Olaug   //    olaug@blueeyesfilm.com

Midtlien, Roar   //    +47 480 57 664  |  Filmfotograf  |  midtlien@gmail.com

Mikkelsen, Jannicke   //    jm@jannickemikkelsen.com

Mosli, Benjamin   //    +47 47842379  |  b_mosli@hotmail.com

Naterstad, Alvilde   //    alvilde.naterstad@gmail.com

Olberg, Stian   //    stian@northsteadi.no

Poljac, Mario   //    +4741576334  |  Fotograf  |  mario.poljac@gmail.com

Pollac, Mattias   //    mattiaspollak@gmail.com

Sanengen, August   //    augustsanengen@gmail.com

Stewart, Jeremy   //    jeremystewart.cine@gmail.com

Sundal Holen, Torbjørn   //    tsholen@gmail.com

Sørheim, Runar   //    runarsorheim@gmail.com

Truong, Vi Duc   //    post@viductruong.com

Tyr Högnason, Sindri   //    +47 993 65846  |  mail@sindrityr.com

Wandrup, Catharina   //    catharinawandrup@gmail.com

Zamaro, Lukasz   //    lukasz.zamaro@gmail.com

Østerlund, Anton   //    antonosterlund@gmail.com

Sponsorer